herb

Wycieczka do Poznania klas II a i III a

W poniedziałek, 20 czerwca uczniowie klas II a i III a pod opieką wychowawczyń: pani Beaty Tomczak i pani Lucyny Salskiej pojechali na wycieczkę do Poznania. Po pandemicznej przerwie nareszcie można było odwiedzić teatr! Dzieci obejrzały spektakl pt. „Alicja w krainie czarów” w Teatrze Cortiqué, który dostarczył młodym widzom niesamowitych wrażeń!

Kolejnym punktem programu był poznański Ogród Botaniczny. Tu niestety – z powodu deszczu – dzieci nie mogły zbyt długo podziwiać wspaniale kwitnących o tej porze roku roślin, ale deszcz mogły przeczekać w budynku kawiarenki.

W drodze powrotnej uzupełnili spalone kalorie w McDonald’s.

Cali, zdrowi i zadowoleni wrócili do Wronek 🙂

Zobacz również:

Pieczony ziemniak w „Adrenalinie”
Czytaj więcej
Pieczony ziemniak klas 5b i 4a
Czytaj więcej
Sezon jesiennych czwartków lekkoatletycznych rozpoczęty:)
Czytaj więcej
Skip to content