herb

Wyniki Szkolnego Konkursu Matematycznego „RACHMISTRZ” dla klas IV-VIII

Celem naszego konkursu jest popularyzacja matematyki i doskonalenie umiejętności szybkiego liczenia z wykorzystaniem własności działań. Konkurs był skierowany do uczniów klas IV-VIII. Rozgrywki przeprowadzane były w trzech etapach: w październiku, w marcu i w maju. Do konkursu przystąpiło łącznie 88 uczniów naszej szkoły.

Oto laureaci konkursu:

W kategorii klas czwartych:

                                                                  I miejsce : Natasza Fot – kl. 4A,

                                                                  II miejsce: Irmina Kubiś – kl. 4A,

                                                                  III miejsce: Adam Czura – kl. 4B.

W kategorii klas piątych:

                                                                  I miejsce : Sandra Wachowiak – kl. 5A,

                                                                  II miejsce: Michał Srech – kl. 5A,

                                                                  III miejsce: Marianna Raś – kl. 5A.

W kategorii klas szóstych:

                                                                  I miejsce: Michał Szczypiorski – kl. 6C,

                                                                 II miejsce: Dorian Mela – kl. 6A,

                                                                 III miejsce: Julia Kutereba – kl. 6B.

W kategorii klas ósmych:

                                                                  I miejsce: Zofia Białasik – kl. 8A,

                                                                 II miejsce: Filip Maślona – kl. 8A,

                                                                 III miejsce: Patryk Lehmann – kl. 8B,

                                                                 III miejsce: Maja Witkowska – kl. 8B,

                                                                 III miejsce: Agata Zabłocka – kl. 8B.

Gratulujemy serdecznie laureatom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie!!!

Organizator konkursu: Aneta Rakowicz, Agnieszka Piechaczyk

Zobacz również:

Pierwszy rajd klasy 2b
Czytaj więcej
Święto Szkoły
Czytaj więcej
Obchody Dnia Dziecka klas 1-3 w Deli Parku
Czytaj więcej
Skip to content