herb

Zajęcia rozwijające umiejętności społeczne

Podczas zajęć uczestnicy wykonują różne formy zadań, aby w sposób kreatywny i naturalny ćwiczyć umiejętności społeczne i regulację emocjonalną. Korzystamy też z autorskich kart terapeutycznych, które utrwalają zdobyte wiadomości i umiejętności oraz uzupełniają warsztat zajęć.

Poznajemy zasady, uczymy się współpracy, ćwiczymy uważne słuchanie, podążanie za poleceniem, cierpliwość i wytrwałość. Rozmawiamy o zagrożeniach, gniewie, radości, smutku, poczuciu winy, własnej wartości, codziennym dostrzeganiu swoich emocji. Poznajemy też sposoby relaksacji, autoprezentacji, podnoszenia samooceny i wiele innych aktywności.

Trener TUS: Lucyna Salska

Zobacz również:

Klasy 6C, 7A oraz 8A zwiedzały Poznań!
Czytaj więcej
Konkurs na komiks
Czytaj więcej
Rekrutacja trwa!
Czytaj więcej
Skip to content