herb

Zakończenie roku szkolnego – cz. 1 – apel dla klas I-IV

W piątek, 23 czerwca – po 10 miesiącach ciężkiej pracy – oficjalnie zakończył się rok szkolny 2022/2023.

O godz. 9.00 rozpoczął się apel dla klas I-IV, podczas którego uczniowie klas czwartych otrzymali swoje świadectwa z wyróżnieniem, trzecioklasiści pożegnali się z pierwszym etapem swojej edukacji i z wychowawczynią – panią Beatą Tomczak, a klasa IV a pod kierunkiem wychowawczyni – pani Martyny Bilskiej zaprezentowała krótką, humorystyczną scenkę na dobry początek wakacji.

Życzymy wszystkim przyjemnego, bezpiecznego odpoczynku 🙂

Zobacz również:

Pieczony ziemniak w „Adrenalinie”
Czytaj więcej
Pieczony ziemniak klas 5b i 4a
Czytaj więcej
Sezon jesiennych czwartków lekkoatletycznych rozpoczęty:)
Czytaj więcej
Skip to content